10 lipca 2021 roku nasza OSP została zaproszona przez LKS Wichura Głębowice na Turniej Firm. Impreza odbyła się na boisku sportowców, pogoda dopisała idealnie.
Do turnieju przystąpiło 9 drużyn, nasi młodsi stażem druhowie również pokazali swoje umiejętności piłkarskie na boisku. Walczyli bardzo dzielnie, jednak pucharu wygrać się nie udało – cóż, ktoś musi być na przegranym miejscu.

Atmosfera i doping kibiców były niesamowite, zdecydowanie potrzeba było takiej odmiany po poprzednim, ciężkim roku pandemii. Po zawodach i wręczeniu medali przyszedł czas na dalszą część zabawy. Najmłodsi szaleli na dmuchańcach, nieco starsi zgłębiali wiedzę
z zakresu pierwszej pomocy pod czujnym okiem ratowników z Maltańskiej Służby Medycznej. Nasi druhowie również przygotowali dla uczestników swój pokaz – była piana
i kurtyna wodna. Dzieci były zachwycone, a i dorośli w takie upał chętnie korzystali
z takiego ochłodzenia.

Bardzo dziękujemy kolegom z LKS Wichura Głębowice za zaproszenie i możliwość wzięcia udziału w Turnieju, bardzo pyszny poczęstunek, ale przede wszystkim za zabawę, której nam wszystkim było potrzeba.