Przejdź do treści
OSP (325)
previous arrow
next arrow

Dzień Kobiet

    Jak co roku nasi druhowie zorganizowali dla naszych druhen i żon strażaków małe święto. Dh Naczelnik Robert Tyran złożył w imieniu Zarządu i wszystkich druhów życzenia, a następnie strażacy wręczyli symbolicznego kwiatka dla każdej z Pań.

    W imieniu wszystkich druhen bardzo serdecznie dziękuję panom za zaangażowanie w organizację uroczystości.